ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Політичні баталії між Мамаєм та Шамотою не вплинуть на святкування Дня міста у Полтаві

Шамота запрошує полтавців на покладання квітів 23 вересня та не збирається скасовувати заплановану напередодні "Полтаву вишивану" 

Depo.
19 вересня 2018 17:51
ФОТО: depo.ua

Новий секретар Полтавської міськради Олександр Шамота розповів журналістам, що політичні сутички жодним чином не вплинуть на святкування Дня міста, повідомляє кореспондент Depo.Полтава.

Шамота запросив полтавців на покладання квітів до Меморіалу слави з нагоди Дня міста, яке відбудеться 23 вересня о 10:00 під його безпосереднім керівництвом. Також новий секретар міськради зазначив, що не відмінятиме запланований на 22 вересня захід "Полтава вишивана", який мав відбутись під патронатом Мамая.

"Не бачу жодної причини відміняти свято, якщо хтось своєю хворою уявою буде вважати, що це він є його організатором", - зазначив Шамота.

Щодо організації концертів в його рамках, Олександр Шамота ще чекає від управління культури план заходів які мають відбутись в цей день. Також він зазначив, що частину коштів на святкування Дня міста вже виділили з міського бюджету, іншу – виділять додатково, проте про суму поки говорити відмовився.

Нагадаємо, новий секретар Полтавської міськради Олександр Шамота пояснив, чому серед кандидатів на посади нових заступників міського голови розглядають звільнених напередодні Андрія Ляміна та Віталія Нікіпєлова. За словами Шамоти, всі пропозиції щодо заступників узгоджувались з керівниками фракцій, аби консолідувати депутатський корпус та почати спільними зусиллями вирішувати проблеми міста.

Друзі, приєднуйтеся до нашої групи у Facebook.

Більше про новини Полтави читайте на Depo.Полтава