Поліція Полтавщини "оформила" 34 недобросовісних мисливців

Мисливці повинні мати дозвільні документи на свою діяльність, а в разі їх відсутності будуть притягнені до відповідальності згідно закону

Поліція Полтавщини "оформила" 34 недобро…

З початку сезону полювання поліція Полтавщини склала 34 адміністративні протоколи на мисливців-порушників, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на відділ комунікації обласної поліції.

Поліція перевіряє у мисливців документи, які засвідчують, що вони можуть полювати, а також документи на плавзасоби і на право керування ними (якщо полювання здійснюються на воді). Станом на 19 серпня правоохоронці виявили 15 фактів порушення правил зберігання, носіння або перевезення вогнепальної зброї. Щодо кожного випадку складено адміністративні матеріали за статтею 191 КУпАП. 

Окрім того, у мисливців вилучили 14 одиниць зброї та зареєстрували 19 фактів порушень правил полювання. Відносно недобросовісних мисливців склали адміністративні протоколи за статтею 85 КУпАП.  

За порушення вимог законодавства у галузі мисливського господарства та полювання передбачена дисциплінарна, адміністративна (ст. 85 КУпАП), цивільно-правова або навіть кримінальна відповідальність (ст. 248 КК України).

 

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook