Полтавська облрада не підтримала встановлення пам'ятника Петлюрі у Полтаві

Лише 27 депутатів підтримали Звернення до Полтавської міськради щодо визначення місця встановлення пам'ятника Симону Петлюрі

Полтавська облрада не підтримала встанов…
Фото/ Сергій Колодій

17 вересня, під час пленарного засідання двадцять сьомої сесії Полтавської облради, депутати розглянули проєкт рішення "Про Звернення депутатів Полтавської обласної ради до Полтавської міськради щодо визначення місця встановлення пам'ятника Симону Петлюрі", повідомляє кореспондент Depo.Полтава.

Голова облради Олександр Біленький запропонував надати слово голові  Полтавського обласного об'єднання Всеукраїнського товариства "Просвіта" Миколі Кульчинському. Але депутати були проти. Лише після вмовлянь Біленького погодилися вислухати ексдепутата. Кульчинський відзначив роль постаті Петлюри, який народився та навчався у Полтаві, для патріотичного виховання молоді. Він запропонував встановити пам'ятник видатному полтавцю на Круглій площі в центрі міста, біля будівлі Малої академії наук імені Раїси Кириченко. Проте депутати не підтримали його пропозицію: "за" проголосували лише 27 з 84.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що через сутички, які вирували на сесії Полтавської облради 17 вересня, депутати забули розглянути питання "Про реорганізацію Розбишівської спецшколи-інтернату шляхом перетворення у Розбишівський навчально-реабілітаційний центр з поглибленим професіно-трудовим навчанням". Без ухвалення рішення по цьому питанню сесію неможливо було закрити, а голова облради Олександр Біленький згадав про нього вже тоді, коли більшість депутатів пішли із зали засідання. У зв'язку з цим у сесії оголосили перерву.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook