Полтавська облрада вирішила перейменувати аеропорт на честь Мазепи

На думку депутатів, така назва сприятиме піднесенню національної свідомості та допоможе утвердити позитивний імідж України 

Полтавська облрада вирішила змінити назву КП "Аеропорт Полтава" на "Полтавський аеропорт ім. Івана Мазепи". Відповідний проект рішення оприлюднили на сайті Полтавської обласної ради, пише Depo.Полтава.

На думку депутатів, присвоєння аеропорту імені Мазепи сприятиме піднесенню національної свідомості, увічнить видатного українського діяча та допоможе утвердити позитивний імідж України в світі.

Також, відповідно документу, перейменування аеропорту не призведе до додаткових витрат з державного та місцевих бюджетів.

Нагадаємо, 15 березня "Аеропорт Полтава" отримав нового очільника, ним став Володимир Окара. На думку нового директора, аеропорт повинен працювати і з нього нарешті повинні здійснюватись рейси як міжнародні, так і внутрішні.

Необхідно, вважає Володимир Окара, повністю оновити злітну смугу, інфраструктуру. Встановити світлосигнальне та радіолокаційне, залучити іноземних спеціалістів, інвесторів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Мітки: #облрада