Полтавське "КАТП 1628" закупило шість нових сміттєвозів та два трактори

За шість автівок комунальники заплатили 14,5 млн грн, а за трактори - 2,6 млн грн

Сьогодні, 24 травня, у Полтаві на комунальному підприємстві "КАТП-1628" презентували техніку для прибирання сміття. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Зміст.

Шість сміттєвозів з боковим завантаженням "АТ-2122" на базі шасі "МАЗ–4371N2" призначені для роботи з контейнерами об’ємом 0,75 куб. м. та євроконтейнерами об’ємом 1,1 куб. м. Нагадаємо, наприкінці січня 2019 року КП оголосило тендер на закупівлю техніки на понад 27 млн грн. Зокрема, мова йшла про вісім сміттєвозів, за які "КАТП-1628" мало заплатити 19 496 048 грн. 

Директор "КАТП-1628", депутат Полтавської міськради Тарас Бойко розповів, що нові сміттєвози можуть завантажувати не лише євроконтейнери, а й звичайні баки. За шість автівок заплатили 14,5 млн грн, а за два трактори - 2,6 млн грн: "Також плануємо закупляти кран-маніпулятор, трактор на міське сміттєзвалище та мийну машину, щоб мити контейнери".

Заступник міського голови з питань ЖКГ Олексій Чепурко нагадав, що раніше в підприємства були проблеми з вивозом сміття з приватного сектору та з віддалених районів. Тепер із новою технікою з боковим навантаженням ситуація має покращитися: "Окрім того, протягом місяця ми презентуємо автомобіль для відлову собак, а також довгоочікуваний екобус для збирання небезпечних відходів. У майбутньому під велике негабаритне сміття буде два окремих сміттєвози".

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що 14 березня, на порталі Рrozorro оголосили два тендери на закупівлю чотирьох автомобілів для "КАТП-1628". Комунальники планували придбати поливомийну машину, автомобіль для мийки та дезінфекції контейнерів і два самоскида. Загальна очікувана вартість закупівлі становила майже 19 млн грн. 

Фото/ Богдана Проскурова

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава