ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Полтавські перевізники масово відмовляються возити пільговиків (ФОТО, ВІДЕО)

Секретар Полтавської міськради Олександр Шамота пообіцяв найближчим часом поспілкуватись зі страйкарями стосовно їх бачення шляхів вирішення проблеми з перевезенням пільговиків

Depo.
20 вересня 2018 11:20
ФОТО: depo.ua

У Полтаві перевізники оголосили масовий страйк та відмовляються безкоштовно перевозити пільгові категорії населення, повідомляє кореспондент Depo.Полтава.

На стінах громадського транспорту вивісили інформацію про відміну пільгових перевезень у зв'язку з відсутністю фінансування з міського бюджету.

Новий секретар Полтавської міськради Олександр Шамота розповів, що така проблема дійсно є і він ще вчора хотів поспілкуватись з перевізниками, проте деякі з них не визнають нову реальність та досі співпрацюють з його попередниками.

Також Шамота зазначив, що найближчим часом зустрінеться з перевізниками, аби обговорити їх бачення шляхів вирішення даної проблеми.

"Сьогодні зранку я мав розмову з керівником транспортного відділу, в тому числі і з цього питання. Зараз вони активно займаються тим, щоб перевізники продовжили перевезення пільгових категорій населення", - говорить новообраний секретар.

Друзі, приєднуйтеся до нашої групи у Facebook.

Більше про новини Полтави читайте на Depo.Полтава