ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Полтавський кадетський корпус може стати приміщенням Окружного суду

У міськраді пропонують розглянути питання щодо передачі історичної пам'ятки на баланс судової адміністрації

Depo.
23 травня 2018 15:52
ФОТО: depo.ua

Сьогодні, 23 травня, на засіданні бюджетної комісії Полтавської міськради обговорили питання щодо передачі Кадетського корпусу у власність судової адміністрації, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Зміст.

Ще на початку квітня депутат Полтавської міськради Юліан Матвійчук звернувся до Міністерства юстицій з проханням розглянути можливість розміщення в історичній будівлі Окружного суду, оскільки це необхідно після ліквідації трьох райсудів Полтави.

Таке рішення допомогло б зберегти напівзруйнований Кадетський корпус. На комісії Матвійчук озвучив відповідь ДСА України на своє звернення:

"Посприяти розглянути на сесії міськради питання про погодження передачі з власності територіальної громади міста Полтави в державну власність до сфери управління Державної судової адміністрації України історичної будівлі по вулиці Соборності, 42 – Полтавський кадетський корпус – для розміщення судових установ міста", - йдеться у листі.

За словами Юліана Матвійчука, на наступне засідання бюджетної комісії підготують проект рішення передачі Кадетського корпусу на баланс судової адміністрації.

Нагадаємо, що полтавська влада на чолі з мером Олександром Мамаєм злочинною бездіяльністю знищує будівлю Кадетського корпусу. Протягом кількох років міськрада не може вирішити питання консервації та охорони історичної та архітектурної пам'ятки в центральній частині міста.

Друзі, приєднуйтеся до нашої групи у Facebook.

Більше про життя Полтави читайте на Depo.Полтава