Полтавський поет Денис Стерн розповів про цінність літератури і презентував збірку

В Полтаві відбулася презентація збірки поета Дениса Стерна "Карман моей юности"
Depo.
25 листопада 2016 09:35
ФОТО: depo.ua
Полтавський поет Денис Стерн розповів про цінність літератури і презентував збірку
Полтавський поет Денис Стерн розповів про цінність літератури і презентував збірку

"Карман моей юности" - друга збірка учасника незалежного мистецького об’єднання Magnum Opus, засновника відеопроекту #Встол Дениса Стерна. Як зазначає сам автор, з 2013 року (моменту виходу першої книги "Постельный режим") багато чого змінилося: алкогольні напої йому продають без паспорту, діти звертаються на "ви", а література стала чимось набагато ціннішим і значимішим, ніж переліки власних проблем і недоліків, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Magnum Opus.

Презентацію книги 23-річний поет вирішив проводить у коворкінгу, який певним чином є офісом (у другій частині залу до самого закриття працюють програмісти). На відміни від частини письменників, які соромляться своєї основної позалітературної роботи, Стерн відкрито говорить, що належить до офісних працівників.

Пояснюючи свою нову збірку, автор говорить, що перш за все це книга про дорослішання: іноді хворобливе, іноді приємне, а часом співзвучне з повним збайдужінням до всього, що відбувається.

Її назва - спогади поета про підлітковий вік, коли його кишені були заповнені всякою всячиною (за що його часто сварили батьки). Наразі це більше образ життя, наповненого людьми, подіями, враженнями. 

Презентація складалася з прочитання віршів з нової збірки і пояснення якихось їх частин для аудиторії. Часто це перепліталося з якимись життєвими епізодами автора. Так, глядачі дізналися про ностальгію, пов’язану з закинутим зараз кінотеатром "Алмаз", програшем о 3 ночі у футбол у Кременчузі і, як наслідок, пробіжкою команди лузерів голяка, божевільних поетах та музикантах - колегах Дениса зі Львова.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".