Полтавський спортсмен виборов Кубок світу з кіокушинкай-карате

32-річний Олександр Костенко став кращим в розділі "куміте" на змаганнях у Чилі

Полтавський спортсмен виборов Кубок світ…

Сьогодні, 21 жовтня, полтавський спортсмен та тренер Олександр Костенко  виборов Кубок світу з кіокушинкай-карате в розділі "куміте" на змаганнях у Чилі. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на PTV Полтавське Телебачення.

У фіналі полтавський спортсмен змагався з чилійцем, проте найважчим для каратиста став півфінальний поєдинок. Член федерації Кіокушинкай-карате України Володимир Хохляк розповів, що така перемога – перша на "рахунку" Костенка. До цього він міг похизуватися другим місцем на Чемпіонаті Європи.

ФОТО, ВІДЕО: PTV Полтавське Телебачення

Раніше сайт Depo.Полтава повідомляв, що троє спортсменів з Полтавщини вибороли призові місця на чемпіонаті України з боксу серед юніорів, який відбувався з 7 по 13 жовтня в Одесі.