Полтавську дитячу міську клінічну лікарню відреконструюють за майже 15 млн грн

Ремонтні роботи у відділенні передчаснонароджених та патології новонароджених здійснюватиме ТОВ "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОСФЕРА"

ФОТО/ Depo.Полтава

Управління капітального будівництва Полтавського міськвиконкому підписало договір з ТОВ "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОСФЕРА" на реконструкцію відділення передчаснонароджених та патології новонароджених дитячої міської клінічної лікарні по вулиці Олександра Бідного, №2. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Полтавське ТБ.

Загальна вартість робіт складає понад 14,5 млн грн, а на роботи у 2019 році витратять майже 3 млн грн. В рамках реконструкції заплановано: демонтаж дверних коробок та плитки, заміна вiконних рам, встановлення пластикових пiдвiконних дошок і віконних зливів, фарбування стель, встановлення пожежних кранiв тощо. 

Реконструкцію мають завершити до 31 грудня 2020 року.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що 8 серпня Управління житлово-комунального господарства Полтавського міськвиконкому оголосило тендер на капітальний ремонт парку в мікрорайоні "Браїлки", який розташований по вул. Кучеренка, між будинками №3, 7, 11 та 17. Очікувана вартість облаштування парку – 11 262 96 грн.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook