ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Порошенко нагородив полтавця, що притягувався до кримінальної відповідальності

Підполковник міліції Ілля Кива наробив чимало галасу в Полтаві: мав конфлікт з законом та батальйоном "Полтавщина"
Depo.
15 жовтня 2015 09:13
ФОТО: depo.ua
Порошенко нагородив полтавця, що притягувався до кримінальної відповідальності
Порошенко нагородив полтавця, що притягувався до кримінальної відповідальності

Президент України Петро Порошенко підписав Указ "Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня захисника України". Серед нагороджених орден "За мужність" ІІІ ступеня отримав підполковник міліції, полтавець Ілля Кива, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на представництво Президента.

В Полтаві Ілля Кива встиг запам'ятатися гучними скандалами. В вересні 2011 року він погорів на хабарництві в розмірі 1500 доларів. Займаючи посаду заступника начальника обласного управління у справах захисту прав споживачів Кива вимагав хабар від власників ювелірного магазину. Щоправда тоді майбутній орденоносець відбувся легким переляком: штраф в розмірі 10 200 гривень.

Через певний час, коли у високих кабінетах заговорили про призначення Киви на посаду командуючого батальйоном "Полтавщина", справу заново переглянули, виявили нові обставини та зняли з нього судимість.

Наступна посада Іллі Киви також не минула без скандалу. Батальйон "Полтавщина" не відправився до зони АТО 15 вересня 2014 року, як це було необхідно, оскільки командир на той час не прийняв присягу, бо не служив в армії. Хоча звання майора на момент призначення командуючого батальйоном "Полтава" уже мав. 68 чоловік в знак протесту воювати під його керівництвом подали рапорт про звільнення.

Наразі справи Іллі Киви пішли вгору, підтвердженням цьому є звання підполковника та орден "За мужність" ІІІ ступеня.

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Полтава.