Прем'єр-міністр у Полтаві: Голова ОДА Синєгубов розповів Гончаруку, як боротиметься з розкраданням нафти й газу

У Полтавській ОДА презентували Інвестиційний атлас надрокористувача, який забезпечить рівний доступ до нафтогазових ділянок області

 

Прем'єр-міністр у Полтаві: Голова ОДА Си…

Сьогодні, 13 лютого, у Полтавській ОДА презентували доповнений Інвестиційний атлас надрокористувача України. Про це повідомили на офіційному сайті Полтавської облдержадміністрації.

На нараді був присутній прем'єр-міністр України Олексій Гончарук, який перебуває на Полтавщині з робочим візитом. Гончарук зазначив, що Полтавська область є лідером у галузі надрокористування, втім у її розвитку виникають проблеми через безліч можливих корупційних схем.

Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов відповів, що нині його основною метою є знищення корупції у державних структурах та в органах місцевого самоврядування Полтавщини. Одним з дієвих способів для боротьби з корупцією та рівного доступу до ділянок Синєгубов назвав Інвестиційний атлас надрокористувача України. Це сервіс із переліком ділянок надр, які інвестори можуть купити й розробляти. 

За словами голови Державної служби геології і надр України Романа Опімаха,  з допомогою атласу потенційний покупець може обрати об'єкт та ініціювати аукціон. Якщо ж бажаної ділянки в переліку немає, її можна номінувати на електронні торги. Опіймах додав, що у лютому стартують аукціони по 12 номінованих ділянках. Графік їх проведення оприлюднять на сайті Держгеонадр.

Атлас надрокористувача пропонує інвесторам дві ділянки на Полтавщині для видобутку нафти й газу: Оболонську площу в Семенівському районі, та площу Писарівська-2 у Великобагачанському та Решитилівському районах. Площа першої – 496 кв. км., другої – 221 кв. км. Мінімальну початкову вартість цих лотів у Держгеонадрах поки обраховують.

Фото, відео: Сайт Полтавської ОДА

Раніше сайт Depo.Полтава повідомляв, що 13 лютого на Полтавщину з робочим візитом прибув прем'єр-міністр України Олексій Гончарук.


 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"