Прокуратура Полтавщини вимагає підприємців повернути державі 132 га землі

Приватні підприємці зареєстрували право власності на земельні ділянки без отримання необхідних документів від Держгеокадастру 

Прокуратура Полтавщини вимагає повернення державі земельних ділянок площею 132 га вартістю понад 4 млн грн, які були незаконно надані приватному підприємству в постійне користування. Про це повідомили у прес-службі обласної прокуратури, пише Depo.Полтава.

В травні 2018 року підприємці зареєстрували право постійного користування на десять земельних ділянок, розміщених на території Полтавського району. Проте державну реєстрацію прав було здійснено без отримання відповідних документів від Головного управління Держгеокадастру Полтавщини. Окрім цього, в порушення вимог ст.92 Земельного кодексу України, земельні ділянки передали на праві постійного користування приватному підприємству.

Вказані землі планувалися для передачі учасникам АТО. Прокуратура вже звернулась до суду з позовною заявою скасувати державну реєстрацію права постійного користування за приватним підприємством та зобов'язати підприємство повернути державі 132 га земель.

Також здійснюється процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) КК України.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що прокуратура Полтавщини викрила у Полтавському районі незаконну оборутку із землею: у державну власність повернуто 99 га землі вартістю майже 20 млн грн.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава