Прокуратура Полтавщини не допустила виплату 4 млн грн з обласного бюджету

Одне з підприємств звернулося до суду з позовними вимогами про відшкодування витрат за опалення приміщень протитуберкульозного диспансеру з 2015 року до кінця опалювального періоду 2016 року

Прокуратура Полтавщини в результаті моніторингу Державного реєстру судових рішень встановила, що одне з товариств звернулось до суду з позовними вимогами до Комунальної організації "Полтавський обласний клінічний протитуберкульозний диспансер" та Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської обласної адміністрації про відшкодування витрат за опалення приміщень протитуберкульозного диспансеру з 2015 року до кінця опалювального періоду 2016 року на загальну суму майже 4 млн грн. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на прес-службу обласної прокуратури.

Було з'ясовано, що відповідні витрати не були передбачені умовами договору підряду. Прокуратура виступила в справі на боці відповідачів - бюджетних установ, які фінансуються з місцевого та державного бюджетів. Розглянувши справу по суті, суд погодився з позицією прокурора та ухвалив рішення про відмову у задоволенні позовних вимог у повному обсязі.

Таким чином, попереджено витрату з бюджету майже 4 млн грн.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава