Прокуратура Полтавщини позивається до Машівської райради щодо земельної ділянки під школою

Дії посадовців можуть призвести до використання земельної ділянки для цілей, не пов'язаних з навчально-виховним процесом

Прокуратура Полтавщини звернулася до суду з позовними вимогами про визнання протиправної бездіяльності Машівської райради щодо оформлення правовстановлюючих документів на земельну ділянку площею майже 3 га, якою користується Базилівщинська школа. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на обласну прокуратуру.

Прокуратура під час опрацювання інформації щодо використання земельних ділянок навчальними закладами Машівського району встановила факт користування школою земельною ділянкою комунальної власності площею майже 3 га без правовстановлюючих документів. З'ясовано, що Машівська райрада не вживає заходів по оформленню правовстановлюючих документів на землі, що перебувають у користуванні Базилівщинської ЗОШ. Вказані дії можуть призвести до надання або використання цієї земельної ділянки іншим особам, зокрема, для цілей, не пов'язаних з навчально-виховним процесом, що є порушенням ст. 80 ЗУ "Про освіту".

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що на Полтавщині службовця Державної казначейської служби у Кременчуцькому районі визнали винним та покарали за адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією. Заступник начальника Управління ДКС не подав декларацію за 2017 рік у передбачений законодавством строк.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава