СБУ планує у Полтаві антитерористичне навчання

Навчання відбуватиметься в умовах наближених до реальних, що передбачає залучення спецтехніки і озброєних правоохоронців

28-30 травня СБУ проводитиме планове антитерористичне тактико-спеціальне навчання у Полтаві та в Полтавському районі. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на сторінку в facebook Управління СБУ в Полтавській області.

Відпрацювання силовиками навчальних завдань відбуватиметься в умовах наближених до реальних, що передбачає залучення спецтехніки і озброєних правоохоронців. У рамках навчання на окремих територіях також можливе тимчасове запровадження особливого режиму пересування людей та транспортних засобів. "Управління СБУ в Полтавській області закликає полтавців зберігати спокій у зв'язку із ймовірним зосередженням військових та спецпризначенців, а також просить громадян належним чином реагувати на законні дії та вимоги правоохоронців (перевірка документів, що посвідчують особу, огляд особистих речей, можливе тимчасове обмеження або заборона руху транспортних засобів і пішоходів тощо). Наголошуємо, що всі ці дії відбуватимуться у рамках чинного законодавства", - йдеться в повідомленні.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що сьогодні, 24 травня, до поліції зателефонувала референт Полтавської державної аграрної академії. Жінка повідомила, що близько 11:00, на електронну скриньку Академії надійшло анонімне повідомлення про замінування закладу. До вишу негайно виїхала поліція і вибухотехнічна служба. Правоохоронці евакуювали студентів і викладачів, очистили приміщення і провели ретельне обстеження території.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава