Що треба знати про автомобілі стандарту "Євро-5"

Шість міфів, які вводять в оману самих водіїв

Що треба знати про автомобілі стандарту…

Як вже відомо більшості автомобілістів, в Україні з 1 січня цього року діє екологічний стандарт "Євро-5", згідно з яким забороняється ввозити в країну автомобілі старші 5 років, які користувалися великою популярністю в українців. Навколо цього стандарту в середовищі українських водіїв вже встигло скластися кілька міфів, повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на "AutoMotoClub.info". 

Міф №1: Стандарту "Євро-5" відповідають 7-8 річні авто з ЄС.

Неправда. Ймовірно, поодинокі примірники, могли випускатися і до вересня 2009 року, але масово автозаводи перейшли на випуск легковиків стандарту "Євро-5" тільки з цього моменту.

Міф №2: Легкові авто "Євро-1, 2, 3" можливо переобладнати, встановивши газову установку "Євро-5".

Неправда. Ніяка газова установка не є підставою для зміни екологічного класу двигуна і всі пропозиції по установці ГБО для цієї мети – шахрайство.

Міф№3: Легкові авто "Євро-1, 2, 3" підлягають переобладнанню на "Євро-5".

Неправда. Переобладнання взагалі не підлягають авто старші 2004 року випуску.

Міф №4: Переобладнати авто під "Євро-5" можна на будь-якій станції техобслуговування.

Неправда. Згідно інформації від автовиробників, переобладнати легкові автомобілі під "Євро-5" можна в більшості випадків тільки у заводських умовах. Крім того, цей процес потребує великих фінансових витрат і є економічно невигідним.

Міф№5: Японські авто з 2009 року відповідають екологічному стандарту "Євро-5".

Неправда. Умовно відповідні "Євро-5" автомобілі можна визначити наступним чином. Як правило, це машини європейського виробництва з 2010 року, американського - з 2009 року. Однак автомобілі японського, корейського та китайського виробництва дотягують до "Євро-5" тільки з 2013-2014 роки.

Міф№6: Екологічний стандарт "Євро-5" нічого серйозно не змінює і не поліпшить стан здоров'я людини.

Неправда. СО (оксид вуглецю) - негативно позначається на властивостях крові по перенесенню кисню; НС (вуглеводень) - впливає на слух; NО (оксид азоту - подразнює дихальні шляхи, слизову оболонку очей. Завдяки стандарту "Євро-5" кількість викидів всього вище переліченого знижується на 25%.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme