Спортсмен з Полтавщини виборов "золото" турніру з греко-римської боротьби в Іспанії

Кременчужанин Ленур Теміров став одним з чотирьох українських борців, які повернулись додому з золотими медалями

Спортсмен з Полтавщини виборов "золото"…

У Мадриді відбувся традиційний міжнародний турнір – Гран-прі Іспанії з греко-римської боротьби, на якому відзначились і спортсмени з Полтавщини, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Кременчуцьку міську раду.

У змаганнях взяли участь представники 27 країн світу, а українські борці завоювали вісім медалей: чотири золотих, дві срібних і стільки ж бронзових. Одним з тих, хто виборов найвищий титул, став борець з Кременчука Ленур Теміров.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що боксер з Кременчука Віктор Вихрист став володарем золотої медалі II Європейських ігор 2019, які з 21 по 30 червня відбувалися у Білорусі. В напруженому фінальному поєдинку у ваговій категорії +91 кг Вихрист здобув досить непросту перемогу над представником Франції Мурадом Алієвим.