Спортсменка з Полтавщини виборола "золото" Всеукраїнських змагань з п'ятиборства

Легкоатлетка Ярослава Єлисаветська стала кращою у старшій віковій категорії

Спортсменка з Полтавщини виборола "золот…

Спортсменка-легкоатлетка з Полтавщини Ярослава Єлисаветська завоювала золоту медаль Всеукраїнських змагань з п'ятиборства серед юнаків та юніорів на призи Олімпійського чемпіона Микола Авілова та заслуженого тренера Володимира Кацмана, які відбувалися в Одесі. Про це повідомили на офіційному сайті Національного олімпійського комітету України, пише Depo.Полтава.

Полтавка стала кращою у старшій віковій категорії і здобула 3 170 очок.

Раніше сайт Depo.Полтава повідомляв, що двоє спортсменів з Полтавщини завоювали золоті медалі чемпіонату України з боксу серед чоловіків та жінок до 22 років, який відбувався у Броварах Київської області. Полтавець Зоравор Петросян (виступав у ваговій категорії 64 кг) у фіналі одержав перемогу над боксером з Запорізької області Іллею Власенком. А мешканець Горішніх Плавнів Євген Павловський став кращим у ваговій категорії 91 кг, у фіналі боксер змагався з дніпровським спортсменом Віталієм Стальченком.