Суд у справі поновлення екс-мера Полтави та посаді знову не відбувся

Колегія суддів Верховного суду перенесла засідання на 26 травня 

ФОТО/ Depo.Полтава

Сьогодні, 22 травня, у Касаційному суді мали розглянути справу щодо поновлення на посаді колишнього міського голови Полтави Олександра Мамая, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Зміст

Колегія суддів Верховного Суду ухвалила рішення перенести засідання на 26 червня.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що 16 травня, о 14:00, у Києві, в Касаційному адміністративному суді мали розглянути скаргу екс-мера Полтави Олександра Мамая щодо поновлення його на посаді. Колишній міський голова оскаржує рішення Полтавського окружного адмінсуду 22 грудня 2018 року, який не поновив його на посаді міського голови і  Другого апеляційного адмінсуду, який залишив рішення суду першої інстанції без змін. Засідання перенесли на 20 травня, проте воно знову не відбулось. 

У зв'язку з цим у Полтавській міськраді вже декілька разів ставили на "паузу" пленарне засідання позачергової сесії. Очільник фракції "БПП" Андрій Матковський "відкрив карти" журналістам і зазначив, що депутатів хвилює те, з якою швидкістю було призначено засідання у справі щодо поновлення Мамая на посаді, і тому вони не впевнені у справедливості вироку. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава