Свині-"терористи": На Полтавщині стадо свиней нищить городи і нападає на селян

У Чорнухинському районі худоба втекла з сараю, здичавіла і близько місяця руйнує городи, а відловити свиней не можуть, бо забороняє закон

Свині-"терористи": На Полтавщині стадо с…

На Полтавщині мешканці селища Кізлівка Чорнухинського району близько місяця потерпають від "навали" здичавілих свиней: худоба втекла з сараю і ночами нищить городи селян, а іноді навіть нападає на них. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на ТСН.

Місцеві мешканці розповідають, що вже втомилися спостерігати за тим, як свині топчуть і виїдають їх городи, проте вдіяти нічого не можуть, оскільки ловити чи відстрілювати чужу худобу заборонено законом. Кажуть, через цей дикий табун їм самим скоро нічого буде їсти. А свині влаштувались добре: харчуються на городах, а щоб втамовувати спрагу підрили водонапірну вежу. 

Власник сараю, з якого втекли свині, зазначив, що господар худоби утримував її в неналежних умовах і майже не годував. Ловити ж тварин по селу останній відмовляється і на зв'язок не виходить. 

Виконуючий обов'язки сільського голови Кізлівки Анатолій Колот звернувся до правоохоронців, але у поліції лише нагадали про заборону вилову чужої власності, інакше можуть розпочати кримінальне провадження. Єдиний варіант порятунку селян він свиней – створення комунального підприємства, яке відловить тварин і займатиметься ними, однак поки в селі на це не має коштів. 

ВІДЕО/ YouTube-канал ТСН

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook