Троє легкоатлетів з Полтавщини стали призерами чемпіонату України серед ДЮСШ

Спортсмени вибороли золоту, срібну та бронзову медалі на чемпіонаті у Києві

Троє легкоатлетів з Полтавщини стали при…

Спортсмени з Полтавщини стали призерами чемпіонату України серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл з легкоатлетичного двоборства у приміщенні (2005-2006 р. н.), який відбувався у Києві. Про це повідомили на офіційному сайті Федерації легкої атлетики України, пише Depo.Полтава.

Владислав Скочко з Пирятина виборов "золото" у забігу на 1500 м з результатом 4:22.06 хв, дистанцію у 800 м він подолав за 2:05.04 хв.

Інший пирятинський спортсмен Дмитро Скочко виборов срібну медаль. Він подолав  дистанцію у 800 м за 2:09.59 хв, а у забігу на 1500 м показав результат 4:23.81 хв.

Спортсменка Вікторія Тараненко стала бронзовою призеркою: у забігу на 400 м фінішувала з результатом 1:01.86 хв, а дистанцію на 800 м легкоатлетка подолала за 2:25.94 хв.

Раніше сайт Depo.Полтава повідомляв, що спортсмени з Горішніх Плавнів вибороли золоту медаль на Чемпіонаті Полтавської області з дзюдо серед юнаків до 15 років. Перші місця завоювали вихованці Горішньоплавнівської обласної школи дзюдо Тимур Ємченко, Артем Колотов та Ярослав Омельченко.