У 2020 році Полтавщина додатково отримає 75 млн грн на ремонт доріг
Кошти виділить "Укравтодор"
- Полтава
-
18 грудня 2019 14:09
У 2020 році Полтавщина додатково отримає 75 млн грн на ремонт доріг, які виділить "Укравтодор". Про це повідомили на офіційному сайті Полтавської ОДА, пише Depo.Полтава.
Голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов розповів, що 17 грудня у Києві відбулася нарада прем'єр-міністра України Олексія Гончарука, на якій презентували звіт про відремонтовані дороги. Президент України Володимир Зеленський наголошував, що потрібно відійти від поточного ремонту доріг до капітального. Синєгубов зауважив, що всі відремонтовані протягом року на Полтавщині дороги не придатні для використання, а стан виконання робіт перевірити можливо тільки при капітальних ремонтах.
Депутат Полтавської обласної ради Валерій Капленко запропонував, звернутися до Кабінету Міністрів з ініціативою про визначення на місцевому рівні пріоритетності ремонту доріг. Дане рішення депутати погодили і винесли на розгляд сесії, яка відбудеться 20 грудня.
Раніше сайт Depo.Полтава повідомляв, що на Полтавщині продовжується будівництво мосту через річку Ворскла на обході Кобеляк. Нині підрядники зводять обидві берегові опори і складують балки. Всього збудують шість прольотів мостового переходу (змонтовано 72 балки по 24 метри). Довжина майбутнього мосту - 145,3 м. Роботи виконуються в рамках будівництва цементобетонної дороги Н-31 "Дніпро – Решетилівка".
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава
Всі новини на одному каналі в Google News
- 20:40Уряд вирішив імпортувати газ і виділив гроші
- 17:36Полтавський депутат не задекларував понад 200 млн у криптовалюті, – Нацполіція
- 23:35Україна отримає 46 млн євро на розвиток міст: хто отримає і куди спрямують
- 20:59Кабмін виділив понад 700 млн грн на ремонт доріг у прифронтових областях
- 20:40Рятувальники ліквідували пожежі, які виникли внаслідок атаки рф на Полтавщині
- 08:19Росіяни атакували нафтогазові об'єкти на Полтавщині
- 17:01"Кривбас" вийшов у лідери чемпіонату України з футболу ВІДЕО ЯСКРАВИХ МОМЕНТІВ ТУРУ ФОТО Відео
- 12:49Інструкції отримав у телеграм-каналі: На кордоні з Молдовою затримали ухилянта з Полтави
- 15:20 Уряд створив Координаційний штаб захисту енергетики: що за структура і для чого
- 23:35У Державній службі зайнятості розповіли, які спеціальності зараз найбільше затребувані
- 21:25 Міненерго фактично у всіх областях вводить відключення світла
- 15:16Мультивітаміни: міфи та реальність Актуально
- 10:35Внаслідок ударів по Полтавщині пошкоджена енергоінфраструктура, знеструмлені 17 тисяч абонентів
- 21:21На Полтавщині двоє ексдиректорів підприємства незаконно видобули води на понад 450 млн грн
- 20:44 В Україні стартував новий епідемічний сезон захворюваності на грип, COVID-19 та інші ГРВІ
- 08:17Окупанти вдарили дронами по залізниці та енергетичному об'єкту на Полтавщині
- 20:34Перша поразка "Шахтаря" і чергова втрата очок "Динамо": середняки підтягнулися до лідерів чемпіонату України з футболу Відео
- 15:28Українцям треба перереєструвати права власності на нерухомість
- 10:02Дефіцит "синіх комірців" і скептичні прогнози великих роботодавців - результати опитування
Сектор

