У Горішніх Плавнях збудують сучасний комплекс для підготовки веслувальників

У Полтавській ОДА обіцяють необхідні кошти на спорткомплекс для майбутніх чемпіонів внести у бюджет вже цього року

У Горішніх Плавнях збудують сучасний ком…

Обласна влада має намір фінансово стимулювати спортсменів, які стають призерами та чемпіонами змагань, починаючи з рівня чемпіонатів країни, та їхніх тренерів. Для цього розробляється програма підтримки спорту (як олімпійських, так і не олімпійських видів), яку мають винести на розсуд депутатського корпусу обласної ради. Йдеться про виплату обласних стипендій, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на прес-службу Полтавської ОДА.

Під час щотижневої апаратної наради, Андрій Пісоцький згадав про ініціативу влади Горішніх Плавнів збудувати у місті сучасний комплекс для підготовки веслувальників на байдарках і каное. Такий комплекс у місті бронзового олімпійського чемпіона Ріо-2016 обов’язково має бути.

Нагадаємо, на цьогорічних літніх Олімпійських іграх у бразильському Ріо-де-Жанейро Полтавщину представляли відразу 5 спортсменів з Полтавщини.
Це дуже гарний результат, зважаючи на те, що у попередніх Олімпіадах область представляв один, від сили - два спортсмени.

А олімпійська "бронза", здобута Дмитром Янчуком із Горішніх Плавнів у парі із львів’янином Тарасом Міщуком на дистанції 1000 метрів на каное-двійці взагалі перша олімпійська медаль для Полтавщини за останні 36 років. Адже востаннє до того спортсмен з Полтавської області підіймався на п’єдестал пошани ще на Олімпіаді в Москві у 1980 році.

За словами Олександра Буцького, решта полтавських спортсменів хоч і не здобули медалей, проте показали непогані результати.