У Кременчуці на ремонт шкіл та дитсадків виділили майже 45 млн. грн

Цьогоріч в загальноосвітніх закладах Кременчука сформовано 738 класів, що на 20 більше, ніж у 2017-му

У Кременчуці на ремонт шкіл та дитсадків…

У 2018 році з міського бюджету Кременчука на капітальний ремонт шкіл та дитячих садочків виділено 44,5 млн. гривень, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на прес-службу Кременчуцької міськради.

За словами директора департаменту освіти Кременчука Геннадія Москалика, строки завершення ремонтів не мають співпадати з початком навчального року. Головний освітянин наголосив, що до 1 вересня мають бути підготовлені приміщення, в яких проходитиме навчально-виховний процес дітей - групи дитсадків і шкільні класи, харчоблоки, гігієнічні кімнати. Нині капітальні ремонти в школах і дитсадках Кременчука тривають.

Цьогоріч в загальноосвітніх закладах Кременчука сформовано 738 класів, що на 20 більше ніж у 2017-му. Набір до десятих класів здійснювався відповідно до вимог реформи освіти. А класів для "першачків" буде 84, в них навчатиметься на 135 дітей більше, ніж минулого навчального року.

Нагадаємо, школи Полтавщини активно готують до початку нового навчального року, який розпочнеться з 1 вересня. За словами директора Департаменту Олени Харченко, у 2018-му очікується рекордна за останні три роки кількість першокласників – 15100 учнів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook