У Кременчуці на Полтавщині близько десяти дітей жили на сміттєзвалищі у картонних коробках

Під час огляду Деївського сміттєзвалища службою у справах дітей Крюківської райадміністрації було виявлене наметове містечко з дітьми ромської національності

10 квітня ввечері у Кременчуцькій міськраді скликали позачергове засідання виконкому, на якому обговорювали питання подальшої долі дітей, знайдених на території Деївського сміттєзвалища. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Кременчуцьку газету.

"Під час огляду Деївського сміттєзвалища нами було виявлене наметове містечко. Імовірно, це діти ромської національності. Як повідомили нам двоє дорослих (чоловік та жінка) , які були поруч із ними, приїхали вони з Закарпатської області. Ці люди доглядають за дітьми та повідомили нам, що батьки дітей на роботі", - прокоментувала керівник служби у справах дітей Крюківської районної адміністрації Наталя Тупало.

За словами Тупало, у створених з картону будиночках на території сміттєзвалища живуть близько 10 дітей, на вигляд усі вони різного віку: від трьох до десяти років. "Ця територія перебуває за межами Кременчука - на території Кременчуцького району, але наші служби,  як суб'єкти соціальної роботи,  відреагували на повідомлення правоохоронних органів і діяли відповідно до постанови, яка регламентує цей порядок: не залишили дітей поза увагою", - прокоментувала ситуацію віце-мер Ольга Усанова.

Сьогодні, 11 квітня, після ухваленого та узгодженого напередодні рішення виконкому, відповідні структурні підрозділи їхатимуть на місце та вилучатимуть дітей, направивши їх до Кременчуцької дитячої лікарні. І в подальшому дітей обіцяють не залишати, а продовжувати вирішувати питання їхньої долі.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що мешканці Кременчука скаржаться: мікрорайон "Озерний" стає сміттєзвалищем, куди комунальники вивозять побутове будівельне сміття.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава