В очікуванні коронавірусу: На Полтавщині дезинфікують вокзали та автостанції
У всіх місцях великого скупчення людей мають провести профілактичну дезінфекцію
- Полтава
-
11 березня 2020 13:07

Начальник Управління інфраструктури Полтавської ОДА Сергій Марчишинець повідомив, що для профілактики коронавірусу в області проводиться дезінфекційна обробка залізничних вокзалів, автостанцій і транспортних засобів. Про це пише Depo.Полтава з посиланням на офіційний сайт Полтавської облдержадміністрації.
Завідувач відділення дезінфектології ДУ "Полтавський обласний лабораторний центр МОЗ України" Петро Маційчук розповів про рекомендації ВООЗ щодо проведення дезінфекційних профілактичних заходів із недопущення поширення випадків COVID-19: "У місцях скупчення людей – ринках, супермаркетах, автовокзалах, залізничних вокзалах, кафе, міському транспорті – потрібно проводити профілактичну дезінфекцію. Керівники установ, організацій і транспортних підприємств несуть персональну відповідальність за профілактичну дезінфекцію, яку здійснюють їхні працівники. У торгових центрах, супермаркетах, вокзалах вологе прибирання всіх приміщень із використанням дезінфекційних засобів потрібно проводити не менше 3 разів за зміну з ретельним провітрюванням. У міському транспорті необхідно здійснювати дезінфекційну обробку після закінчення робочої зміни й висадки пасажирів, а протягом дня – вологе прибирання. Водіїв і кондукторів транспортних засобів потрібно забезпечити респіраторним і спиртовим антисептиком на одну особу за зміну".
Раніше сайт Depo.Полтава повідомляв, що 12 березня у Полтаві планується командно-штабне навчання із залученням сил і засобів ДСНС, поліції, служби транспорту, медиків щодо реагування на імовірний випадок виявлення коронавірусу.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава
Всі новини на одному каналі в Google News
- 12:22На Полтавщині в одній із лісосмуг знайшли схрон зброї (ФОТО) ФОТО
- 14:00 Кожен третій пенсіонер в Україні отримує 3 340 грн пенсії
- 12:19В МВС спростували інформацію про хімічне отруєння працівників ДСНС на Полтавщині після падіння БпЛА
- 23:30На Великдень в Україні посилять заходи безпеки
- 22:12Ексдиректор агрофірми з Полтавщини не сплатив 4 млн грн податків
- 11:42Полтавщину вночі атакували дрони. Є пошкодження
- 10:19На Полтавщині через повітряну атаку поранено цивільного
- 20:59По 15 років вʼязниці загрожує шахраям, які ошукали щонайменше 20 українців на понад 800 тис. грн ФОТО
- 10:20На Полтавщині затримали жінку, що готувала теракт на замовлення РФ ФОТО
- 14:31 У березні українські дрони знищили понад 77 тисяч ворожих цілей
- 11:23Контрабанда наркотиків із США: Судитимуть членів організованої групи
- 23:30Через війну постраджали майже 1,5 тисячі пам’яток культурної спадщини та понад 2 200 об’єктів культурної інфраструктури
- 22:20Хвороби відступають: За тиждень захворюваність на ГРВІ, грип та COVID-19 знизилась на 22%
- 13:30Як отримати статус УБД: Ключові зміни
- 07:15Окупанти вдарили дронами по Полтаві, є руйнування
- 21:21Відтепер ВПО, українцям за кордоном та на ТОТ легше буде отримати пенсію
- 20:33 Попри зменшення кількості нових випадків захворювань на ГРВІ, грип та COVID-19, в 10 областях перевищений епідпоріг
- 11:19В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні у квітні
- 08:16Ворог вночі 25 березня атакував Полтавщину ударними дронами. Є потерпілі ФОТО