У поліції Полтавщини розповіли, чому затягують слідство ДТП, яка обурила все місто (ВІДЕО)
За словами очільника обласної поліції Андрія Замахіна, правоохоронці чекають результати ще двох експертиз та розшукують свідка, який був на місці події під час аварії
- Полтава
-
10 січня 2019 14:57
Сьогодні, 10 січня, під час прес-конференції в Головному управлінні Нацполіції Полтавщини розповіли про хід розслідування ДТП, внаслідок якої у лікарні загинув підліток Артем Левченко, повідомляє кореспондент Depo.Полтава
"Запобіжний захід підозрюваній обраний, тепер ми чекаємо результати тих експертиз, які ще не надійшли і будемо направляти цю справу до суду", - заявив очільник поліції Полтавщини Андрій Замахін.
Слідчого, який розслідував цю справу, станом на сьогодні відсторонено від даного кримінального провадження та невдовзі буде створено нову групу слідчих.
Також Замахін зазначив, що Наталії Саєнко не оголосили про підозру раніше через відсутність необхідних для цього висновків експертиз. За його словами, нині немає результатів судово-медичної та комп'ютерно-технологічної експертиз.
Очільник поліції наголосив, що слідство затягується у зв'язку з відсутністю показань свідка, який перебував на місці події під час ДТП.
Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що 9 січня в Октябрському райсуді Полтави обрали запобіжний захід для учасниці ДТП, яка 6 листопада 2018 року, керуючи позашляховиком в центрі Полтави, травмувала 15-річного велосипедиста. Суддя Алла Троцька зачитала зобов'язання Наталії Саєнко та рішення суду, відповідно до якого їй призначено запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту строком на два місяці.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава
Всі новини на одному каналі в Google News
- 14:26Три лідери футбольного чемпіонату країни перемогли з однаковим рахунком 4:0 – підсумки туру УПЛ Відео
- 20:40Уряд вирішив імпортувати газ і виділив гроші
- 17:36Полтавський депутат не задекларував понад 200 млн у криптовалюті, – Нацполіція
- 23:35Україна отримає 46 млн євро на розвиток міст: хто отримає і куди спрямують
- 20:59Кабмін виділив понад 700 млн грн на ремонт доріг у прифронтових областях
- 20:40Рятувальники ліквідували пожежі, які виникли внаслідок атаки рф на Полтавщині
- 08:19Росіяни атакували нафтогазові об'єкти на Полтавщині
- 17:01"Кривбас" вийшов у лідери чемпіонату України з футболу ВІДЕО ЯСКРАВИХ МОМЕНТІВ ТУРУ ФОТО Відео
- 12:49Інструкції отримав у телеграм-каналі: На кордоні з Молдовою затримали ухилянта з Полтави
- 15:20 Уряд створив Координаційний штаб захисту енергетики: що за структура і для чого
- 23:35У Державній службі зайнятості розповіли, які спеціальності зараз найбільше затребувані
- 21:25 Міненерго фактично у всіх областях вводить відключення світла
- 15:16Мультивітаміни: міфи та реальність Актуально
- 10:35Внаслідок ударів по Полтавщині пошкоджена енергоінфраструктура, знеструмлені 17 тисяч абонентів
- 21:21На Полтавщині двоє ексдиректорів підприємства незаконно видобули води на понад 450 млн грн
- 20:44 В Україні стартував новий епідемічний сезон захворюваності на грип, COVID-19 та інші ГРВІ
- 08:17Окупанти вдарили дронами по залізниці та енергетичному об'єкту на Полтавщині
- 20:34Перша поразка "Шахтаря" і чергова втрата очок "Динамо": середняки підтягнулися до лідерів чемпіонату України з футболу Відео
- 15:28Українцям треба перереєструвати права власності на нерухомість
Сектор

