У Полтаві активісти не допустили до роботи звинувачену в хабарництві чиновницю

Громадські активісти протестували проти повернення Тетяни Жабо на посаду голови медико-соціальної експертної комісії (МСЕК)
Depo.
19 грудня 2016 16:40
ФОТО: depo.ua
У Полтаві активісти не допустили до роботи звинувачену в хабарництві чиновницю
У Полтаві активісти не допустили до роботи звинувачену в хабарництві чиновницю

Скандал навколо персони Тетяни Жабо, керівника обласної МСЕК, вийшов на новий виток. 16 грудня вона зайняла кабінет керівника Центру МСЕК. Право перебувати там вона підтвердила рішенням суду, яким визнавалося недійсними рішення сесії Полтавської облради про її звільнення, повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на Трибуну.

У Полтаві активісти не допустили до роботи звинувачену в хабарництві чиновницю - фото 1

19 грудня до Центру приїхали біля півтора десятка громадських активістів, до візиту яких Жабо явно готувалася. Окрім неї, на громаду вже чекали активіст Сергій Нагорний, її адвокат та чоловік Сергій Жабо.

З конструктивної розмова швидко перетворилася на емоційну. Своє право безперешкодно перебувати у МСЕК активісти пояснили тим, що це комунальна власність. У відповідь Тетяна Жабо викликала приватну службу охорони.

У Полтаві активісти не допустили до роботи звинувачену в хабарництві чиновницю - фото 2

Активісти звернули увагу охоронців, що за комп'ютером у відділі кадрів, де, ймовірно, зберігаються персональні дані, працює стороння людина - адвокат Тетяни Жабо. Хоча це заборонено, адже доступ до персональних даних захищається законом. Охоронці попросили адвоката Курила припинити порушувати закон і викликали поліцію. А ті, у свою чергу, слідчо-оперативну групу для з'ясування всіх обставин.

У Полтаві активісти не допустили до роботи звинувачену в хабарництві чиновницю - фото 3

Допоки поліцейські опитували учасників, винуватиця скандалу залишила приміщення Центру.

Активісти кажуть, що працювати Тетяні Жабо на посаді голови Центру МСЕ все одно не дадуть. І налаштовані приходити до її кабінету щодня, аби контролювати її діяльність та "не дозволити брати хабарі і заробляти на інвалідах".

Нагадаємо, що керівницю обласного центру МСЕК Тетяну Жабо прокуратура звинувачувала у хабарництві. Проте суддя Полтавського районного суду Оксана Гальченко 21 грудня своїм рішенням постановила, що Жабо не винна і не брала хабар за оформлення інвалідності.

Зберегти

Зберегти

Зберегти

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".