У Полтаві через відсутність кворуму зірвано конкурс з визначення перевізників

На конкурс подали заявки шість перевізників

Сьогодні, 16 січня, конкурсний комітет не затвердив перелік перевізників, які працюватимуть на маршрутах Полтави, оскільки не було кворуму. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Зміст.

Претендентів мали обирати за бальною системою. Члени конкурсного комітету мали врахувати стан технічних транспортних засобів, кількість чи відсутність скарг на перевізника, а також умови для людей з інвалідністю.

Начальник транспортного відділу Євген Якуба не зміг розпочати засідання, оскільки з 12 членів комісії прийшли тільки двоє: сам Євген Якуба і Сергій Пуголовка.

"Усіх завчасно попередили, але ніхто не прийшов. Присутні були тільки Сергій Пуголовка і я. Наступний конкурс будемо призначати, але не можу дати відповіді, коли це буде", - прокоментував Якуба.

Посадовець додав, що на конкурс подали заявки шість перевізників: "Всього подалися орієнтовно шість перевізників, але точно не назву. Із нових - ТОВ "Глобус Авто Полтава".

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що 10 січня у Полтавській міськраді провели громадські слухання щодо підвищення тарифів на проїзд в громадському транспорті.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Мітки: #конкурс