В центрі Полтави власник "забарикадувався" у кіоску і не дав його демонтувати

Термін дії паспорту прив'язки тимчасової споруди на перехресті вулиць Стрітенської і Небесної Сотні закінчився рік тому, проте власник запевняє, що не отримував припис про демонтаж

В центрі Полтави власник "забарикадувавс…

Сьогодні, 11 вересня, у Полтаві Інспекція по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста мала демонтувати кіоск з фаст-фудом, розташований на перехресті вулиць Стрітенської та Небесної Сотні. Про це повідомляє кореспондент Depo.Полтава.

В середині МАФу зачинилася працівниця, яка перешкоджала роботі комунальників, тому вони вимушені були зламати двері. Після зламу працівниця вийшла, а замість неї у кіоску "забарикадувався" власник кіоску і відмовився  виходити попри вмовляння комунальників. Окрім того, він викликав поліцію і написав заяву про пошкодження його власності. У відповідь Іспекція з благоустрою поскаржилася правоохоронцям на перешкоджання законному демонтажу споруди.

Полісмени зібрали заяви, проте власник так і не вийшов з МАФу, тому демонтувати його не вдалося. Термін дії паспорту прив'язки споруди закінчився ще рік тому, тож весь цей час кіоск працював незаконно. Комісія з розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності Полтавської міськради відмовила в продовженні паспорту, оскільки кіоск, на їхню думку, розміщено з порушенням норм. Зокрема, не дотримано відстань від МАФу до краю дороги і до тротуару.

Попри все власник запевняє, що не отримував припис про демонтаж. Комунальникам довелося забрати техніку і припинити роботу. Варто зауважити, що поки тривали "розбірки", дорогу по вулиці Стрітенській було перекрито маніпулятором, що спричинило незручності для водіїв в самому центрі міста.

ФОТО, ВІДЕО/ Depo.Полтава

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що навпроти кіоску з фаст-фудом розташований скандальний МАФ "Канцелярські товари",  який встановила підприємиця Олена Дрозд. Місцеві активісти нарікали, що кіоск розміщено з порушенням норм. В ніч на 23 листопада торгівельний МАФ намагалися розгромити, а 6 березня була спроба підпалу. 

У січні 2019 року  Дрозд подала до суду позов щодо визнання незаконним та скасування рiшення сесії 30 листопада про припинення подальшого розміщення МАФу на перехресті вулиць Стрітенської та Небесної Сотні. Дрозд наголошувала, що ухваленим рішенням міськрада втрутилася в її право власності. Адже вона мала законні (очікування) сподівання на отримання майбутніх доходів вiд понесених витрат на розміщення та експлуатацію торговельного кіоску. Ухвалою Господарського суду Полтавської області від 26 грудня позовну заяву взяли до розгляду та відкрили провадження у справі. Дію рiшення міськради щодо демонтажу МАФу призупинили до набрання законної сили судовим рішенням по суті.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook