У Полтаві копи зупинили п'яного водія з "липовим" посвідченням і краденим телефоном
Патрульні склали на горе-керманича адміністративний протокол і дві постанови
- Полтава
-
6 серпня 2019 15:33

Вчора, 5 серпня, близько 22:00, у Полтаві на вулиці Грушевського екіпаж патрульних зупинив автомобіль "ВАЗ - 21063", водій якого зухвало порушував Правила дорожнього руху. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на патрульну поліцію Полтавщини.
Під час перевірки документів полісмени виявили, що у водійському посвідченні керманича вклеєна фотокартка іншої людини. Згодом виявилося, що чоловік надав патрульним "липові" документи, оскільки позбавлений права керування за нетверезу їзду. До того ж, він і на момент затримання мав явні ознаки наркотичного сп'яніння, але від медогляду категорично відмовився. Також під час поверхневої перевірки у нього виявили мобільний телефон, який перебуває у розшуку.
Патрульні склали на полтавця протокол за ч. 2 ст. 130 КУпАП ( Керування в стані сп'яніння повторно протягом року) та винесли постанови за ч. 6 ст. 121 КУпАП (Керування транспортним засобом, номерний знак якого є неосвітленим та ін.) та за ч. 4 ст. 126 КУпАП (Керування транспортним засобом особою, позбавленою права керування).
Патрульні викликали на місце слідчо-оперативну группу для подальшого з'ясування обставин справи.
Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що з 1 по 31 липня у Полтаві патрульні поліцейські винесли 2 551 постанову, 2 185 з яких – за порушення Правил дорожнього руху. Окрім того патрульні склали 88 протоколів на водіїв за керування у стані сп'яніння.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава
Всі новини на одному каналі в Google News
- 23:23Коригував ворожі удари по Полтавщині й Дніпропетровщині: Затримали ще одного інформатора російського гру
- 21:21Кіберполіція Запоріжжя викрила хакера з Полтави, який намайнив понад $4,5 млн на чужих серверах
- 09:20Російські безпілотники пошкодили комунальне підприємство на Полтавщині
- 15:15Полтава без світла: Що сталося
- 20:59Двоє туристок з Полтавщини заблукали у горах на Прикарпатті
- 12:44Троє залізничників на Полтавщині систематично обкрадали вантажні вагони
- 09:58В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні у червні
- 23:29У цьогорічний епідсезон в Україні перехворіло понад 4,5 мільйона людей, майже 200 померли
- 11:55 В Україні через нічну комбіновану атаку рашистів постраждали майже сотня українців
- 15:35Посівна на фініші: Українські аграрії засіяли 94% ярих зернових та зернобобових культур
- 13:18На Полтавщині створюють мобільні блокпости: ловитимуть СЗЧшників
- 09:16Внаслідок масованої атаки на Полтавщину знищене підприємство, - ОВА (ФОТО) ФОТО
- 13:35Юнакам приготуватися: МОН змінило правила вступу у виші
- 12:21У Кременчуці на Полтавщині затримали коригувальницю росіян - планувала удар по адмінбудівлі правоохоронців
- 09:27Ворожі дрони атакували Полтавщину: Спалахнули пожежі, є руйнування ФОТО
- 19:55Полтавчанина, що працював на ворога, взяли під варту
- 22:22Обіцяв шлюб, та натомість видурював гроші: На Полтавщині затри мали іноземця-шахрая
- 08:00 Зоолог Денис Вишневський про "транзитних" ведмедів, гігантських сомів та повернення людей до Чорнобильської зони
- 11:22Xiaomi 14T Pro — технології без компромісів Актуально