У Полтаві мешканці одного будинку перешкоджають реконструкції системи теплопостачання 109-го мікрорайону

Люди побоюються, що будівельні роботи призведуть до пошкодження фундаменту їхнього будинку

У Полтаві мешканці одного будинку перешк…

У Полтавській облдержадміністрації вкотре обговорили проблемне опалення 109-го мікрорайону Полтави. Цього разу виникла нова проблема – мешканці будинку по вулиці Докучаєва, 1/7 блокують роботи з прокладання труб. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на пресслужбу Полтавської ОДА.

Нагадаємо, що після того як "Полтавський турбомеханічний завод" відмовився опалювати 17 відомчих будинків через складну фінансову ситуацію, виникла потреба підключення споживачів 109-го мікрорайону до котельні підприємства "Полтаватеплоенерго" по вулиці Квітучій. Для цього необхідна реконструкція котельні і спорудження від неї до існуючих тепломереж району спеціальної труби – так званої "перемички". На опалювальний сезон 2019-2020 років приватна фірма "Полтаватеплокомфорт" погодилася взяти в оренду заводські котельні й надалі давати тепло мешканцям 109-го мікрорайону. Але "перемичку" до "Полтаватеплоенерго" все одно вирішили зробити на випадок форс-мажору, адже котельний комплекс заводу не в ідеальному стані. Тим більше, що на сесії Полтавської міської ради вже виділили гроші на реконструкцію наявних технологічних потужностей "Полтаватеплоенерго".

"Та як тільки працівники почали заміну труб через будинок на Докучаєва 1/7,  мешканці під'їзду почали перешкоджати роботі й заборонили копати біля їхньої багатоповерхівки, побоюючись порушення фундаменту. А нам необхідно через підвал цього будинку прокласти трубу більшого діаметру, щоб під'єднатися до мереж 109-го мікрорайону", – розповів на нараді головний інженер "Полтаватеплоенерго" Володимир Пасічко.

Працівники Полтавської міської ради обіцяли мешканцям і дах будинку відремонтувати й під'їзд, але вони не погодилися. Тому роботи поки що призупинені. "Наступна зустріч із ними буде 30 серпня. Будемо пропонувати жителям інші альтернативні варіанти спорудження "перемички". Трубопровід можна прокласти й через двір, та це гірший варіант. Адже під'їзд до будинка буде перекопано, всю зиму там буде болото, а асфальт зможемо покласти не раніше травня", – повідомив заступник міського голови з питань ЖКГ Олексій Чепурко.

В "Полтаватеплоенерго" підрахували, що альтернативний варіант буде дорожчим майже на мільйон гривень. Адже лише труб потрібно буде на 100 метрів більше, а це додаткові витрати - 800 тис. грн.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що  8 серпня заступник мера з питань ЖКГ перевірив стан котельні "Полтавського турбомеханічного заводу", який погодився постачати теплом 17 будинків 109-го мікрорайону. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme