У Полтаві містяни вимагають розірвання договорів з перевізниками

Відповідна електронна петиція з'явилася на сайті Полтавської міськради

13 грудня на сайті Полтавської міськради з'явилася електронна петиція до міської влади №284 "Вимагаємо від міської влади розривати договори з перевізниками, які не виконують свої обов'язки. А також навести порядок в міських перевезеннях", повідомляє Depo.Полтава.

"У зв'язку з ситуацією, яка склалася в місті, викликаної "страйком" приватних перевізників, вимагаємо від міської влади негайно розривати договори з недобросовісними перевізниками, які не виконують своїх прямих обов'язків, методами саботажу і шантажу. Тисячі полтавців страждають від свавілля "горе-бізнесменів". Вимагаємо від міської влади по-максимуму забепечити маршрути комунальним транспортом і підписувати договори тільки з тими перевізниками, які будуть виконувати всі умови. Також потрібно провести огляд технічного і зовнішнього стану маршрутних транспортних засобів і не допускати до виїзду тих, які не відповідать нормам!" - написав автор петиції Сергій Марченко.

Петиція вже набрала 19 голосів із 250 необхідних для подальшого розгляду міськрадою.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що 20 листопада на сайті Полтавської міськради з'явилася електронна петиція до міської влади №277 "Нічний громадський транспорт".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава