У Полтаві на Співочому полі демонтували лавки для глядачів

Директор парку пояснив, що дерев'яні лавки згнили, тому їх прибрали

У Полтаві на Співочому полі імені Марусі Чурай, що у парку "Перемога", розібрали дерев'яні лавки для сидіння. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Полтавське ТБ.

Директор парку Лаврентій Заркуа повідомив: "Гнилі були лавки, от їх і знесли. Почали це ще у вересні. Цим парк займався. У нас є штатні працівники, які мають право працювати в парку". Чи встановлять нові лавки, Заркуа не повідомив.

Торік, 9 листопада, начальник Управління капбудівництва міськвиконкому Володимир Годня повідомив, що 12 гектарів паркової зони реконструюватимуть за понад 223 млн грн. Співочого поля в плані реконструкції немає: "Управління капітального будівництва не є замовником цього року жодного елементу ні Співочого поля, ні реконструкції парку "Перемога". Все. Немає коштів на це".

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що у Диканці на Полтавщині триває будівництво першого храму Православної Церкви України. У травні розпочнуть оздоблювати приміщення всередині, а повністю роботи планують завершити восени. Новозбудований храм носитиме ім'я святителя Луки Кримського. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава