Влада Полтави дозволила частково перекрити дорогу для будівництва нової багатоповерхівки по вулиці Пушкіна
Члени виконкому ухвалили рішення тимчасово обмежити рух транспорту і пішоходів на ділянці від вулиці Ватутіна, 68/9 до вулиці Пушкіна, 68
- Полтава
-
3 квітня 2019 12:13

Сьогодні, 3 квітня, під час засідання виконкому Полтавської міськради обговорили рішення щодо тимчасового часткового обмеження руху транспорту та пішоходів на ділянці від вулиці Ватутіна, 68/9 до вулиці Пушкіна, 68. Про це повідомляє кореспондент Depo.Полтава.
За словами очільника інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста Антона Тонконога, перекриття руху необхідне для облаштування будівельного майданчика на вулиці Пушкіна, 68, де з'явиться багатоповерховий житловий будинок. Анатолій Тонконог надав членам виконкому схему розміщення майбутнього майданчика і зазначив, що проект даного рішення вже погоджено відповідними службами.
Секретар міськради Олександр Шамота поцікавився строками будівництва на вулиці Пушкіна, забудовники зазначили, що впораються впродовж року. Також Шамота звернувся до забудовника з питанням, коли вони завершать роботи на вулиці Панянки. Ремонт на цій ділянці пообіцяли виконати до вересня-жовтня 2019-го. Після цього члени виконкому ухвалили рішення.
Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що під час засідання виконкому Полтавської міськради 3 квітня також ухвалили рішення про залучення додаткової кількості транспорту у Великодні та поминальні дні.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава
Всі новини на одному каналі в Google News
- 23:23Коригував ворожі удари по Полтавщині й Дніпропетровщині: Затримали ще одного інформатора російського гру
- 21:21Кіберполіція Запоріжжя викрила хакера з Полтави, який намайнив понад $4,5 млн на чужих серверах
- 09:20Російські безпілотники пошкодили комунальне підприємство на Полтавщині
- 15:15Полтава без світла: Що сталося
- 20:59Двоє туристок з Полтавщини заблукали у горах на Прикарпатті
- 12:44Троє залізничників на Полтавщині систематично обкрадали вантажні вагони
- 09:58В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні у червні
- 23:29У цьогорічний епідсезон в Україні перехворіло понад 4,5 мільйона людей, майже 200 померли
- 11:55 В Україні через нічну комбіновану атаку рашистів постраждали майже сотня українців
- 15:35Посівна на фініші: Українські аграрії засіяли 94% ярих зернових та зернобобових культур
- 13:18На Полтавщині створюють мобільні блокпости: ловитимуть СЗЧшників
- 09:16Внаслідок масованої атаки на Полтавщину знищене підприємство, - ОВА (ФОТО) ФОТО
- 13:35Юнакам приготуватися: МОН змінило правила вступу у виші
- 12:21У Кременчуці на Полтавщині затримали коригувальницю росіян - планувала удар по адмінбудівлі правоохоронців
- 09:27Ворожі дрони атакували Полтавщину: Спалахнули пожежі, є руйнування ФОТО
- 19:55Полтавчанина, що працював на ворога, взяли під варту
- 22:22Обіцяв шлюб, та натомість видурював гроші: На Полтавщині затри мали іноземця-шахрая
- 08:00 Зоолог Денис Вишневський про "транзитних" ведмедів, гігантських сомів та повернення людей до Чорнобильської зони
- 11:22Xiaomi 14T Pro — технології без компромісів Актуально