Влада Полтави дозволила частково перекрити дорогу для будівництва нової багатоповерхівки по вулиці Пушкіна

Члени виконкому ухвалили рішення тимчасово обмежити рух транспорту і пішоходів на ділянці від вулиці Ватутіна, 68/9 до вулиці Пушкіна, 68

Сьогодні, 3 квітня, під час засідання виконкому Полтавської міськради обговорили рішення щодо тимчасового часткового обмеження руху транспорту та пішоходів на ділянці від вулиці Ватутіна, 68/9 до вулиці Пушкіна, 68. Про це повідомляє кореспондент Depo.Полтава.

За словами очільника інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста Антона Тонконога, перекриття руху необхідне для облаштування будівельного майданчика на вулиці Пушкіна, 68, де з'явиться багатоповерховий житловий будинок. Анатолій Тонконог надав членам виконкому схему розміщення майбутнього майданчика і зазначив, що проект даного рішення вже погоджено відповідними службами.

Секретар міськради Олександр Шамота поцікавився строками будівництва на вулиці Пушкіна, забудовники зазначили, що впораються впродовж року. Також Шамота звернувся до забудовника з питанням, коли вони завершать роботи на вулиці Панянки. Ремонт на цій ділянці пообіцяли виконати до вересня-жовтня 2019-го. Після цього члени виконкому ухвалили рішення.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що під час засідання виконкому Полтавської міськради 3 квітня також ухвалили рішення про залучення додаткової кількості транспорту у Великодні та поминальні дні.
 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава