У Полтаві на вулиці Героїв АТО комунальники ремонтують каналізаційний колектор

Працівники "Полтававодоканалу" замінюють старий зношений залізобетонний колектор на пластиковий

У Полтаві тривають ремонтні роботи колектора на розі вулиць Грушевського та Героїв АТО, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на пресслужбу "Полтававодоканалу".

Працівники КП "Полтававодоканал" зазначають, що мережі в цьому районі зношені, адже були прокладені у 60-ті роки минулого сторіччя.

"Колектор на вулиці Героїв АТО прокладений у 1964 році, тому свій строк він відслужив двічі. Про це свідчать ряд аварій, які утворились на колекторі за останні роки. Зношеність колекторів по місту – до 90%. Більшість колекторів в минулому сторіччі прокладалися із залізобетону. За результатами аналізу, головна причина аварійності міських колекторів – сульфатно-газова корозія, яка руйнує складову бетону", – зазначив майстер служби каналізації Олексій Сокоренко.

Сокоренко повідомив, що мешканці навколишніх будинків не відчують незручностей – фахівці обладнали обвідний колектор та підключили тимчасову насосну станцію для відведення стоків.

Новий пластиковий колектор, може слугувати до 100 років. КП "Полтававодоканал" замінить близько 55 м мережі колектора діаметром 600 мм. Орієнтований обсяг роботи розрахований на два-три тижні.

ФОТО/ Сергій Колодій

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що 20 червня у Полтаві на вулиці Пушкіна, поблизу будівлі ГУ НП в Полтавській області, комунальники розпочали аварійний ремонт водопровідної мережі. Аварія сталася на водопровідній мережі діаметром 200мм, яка прокладена у 60-х роках минулого сторіччя.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook