Влада Полтави виділила майже 24,5 млн грн на забезпечення житлом дітей-сиріт

Члени виконкому ухвалили рішення щодо спрямування субвенції на забезпечення житлом 49-ти дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

Сьогодні, 13 серпня, у Полтаві відбулось позачергове засідання виконавчого комітету, на порядок денний якого винесли лише одне питання – стосовно субвенції на забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на офіційний сайт Полтавської міськради.

За словами директорки Полтавського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольги Буднікової,  у Шевченківській та Київській райрадах субвенції потребує 19 дітей, у Подільській – 11. 

Члени виконкому одноголосно ухвалили рішення щодо спрямування субвенції на забезпечення житлом 49-ти дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування на загальну суму майже 24,5 млн грн. 

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що 12 серпня Полтавський обласний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді оголосив тендер вартістю 600 тис. грн на купівлю легкового автомобіля.  Згідно з тендерною документацією, можуть закупити автомобіль Hyundai Elantra сірого кольору на п'ять місць або еквівалент. Автівка має бути новою, технічно справною та виготовленою не раніше 2018 року. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій — 28 серпня, аукціон стартує 29 серпня. Підрядник повинен буде поставити автівку до 1 жовтня 2019 року.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook