У Полтаві помер відомий художник та викладач ПолтНТУ Павло Волик

Заслужений працівник Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка пішов з життя у віці 77 років

28 липня у Полтаві помер відомий художник, член Національної спілки художників України, доцент кафедри образотворчого мистецтва ПолтНТУ Павло Волик. Про це повідомили на сторінці у "Фейсбуці" Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, пише Depo.Полтава.

Заслужений викладач народився у 1941 році в смт Котельва на Полтавщині. З самого малечку він мав хист до малювання, тож у 1971 році закінчив Львівський інститут прикладного і декоративного мистецтва. Також Павло Волик працював художником у Полтавському обасному відділенні Художнього фонду України, а згодом став викладачем у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка.

За життя художник був учасником різноманітних обласних, всеукраїнських, зарубіжних, міжнародних, групових та персональних виставок. Окрім того, митець отримав багато державних нагород, зокрема - почесне звання Народного художника України.

Нагадаємо, 27 липня у Миргородському міськрайсуді мали продовжувати дослідження доказів - висновки судово-медичних, психологічних експертиз, слідчий експеримент у справі щодо вбивства депутата Миргородської міськради Олега Супруненка.

Втім судове засідання перенесли у зв'язку з відсутністю одного з адвокатів обвинувачених. Також обвинуваченим продовжили термін тривання під вартою на 60 діб.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Мітки: #смерть