У Полтаві пропонують перенести проведення напівмарафону в Дендропарк

Відповідна електронна петиція опублікована на сайті Полтавської міськради

У Полтаві пропонують перенести проведенн…
Фото/ Сергій Колодій

2 вересня на сайті Полтавської міськради з'явилась електронна петиція до міської влади №383 під назвою "Заборона Напівмарафону", повідомляє Depo.Полтава.

Автор петиції Святослав Маслак обурюється перекриттям центру Полтави задля проведення напівмарафону: "Звертаємось до громади Полтави, яка тверезо оцінює ситуацію з напівмарафонами та блокуванням транспортного сполучення міста! Багато Полтавців не встигли на роботу, подорож, відпочинок та просто по справах в місто. Дана ситуація обмежує права на комфортне проживання в місті задля групи людей, принижуючи прохання інших. Саме тому пропонуємо перенести проведення за місто! Наприклад в дендропарк! Ми не якісь нерозумні люди і прекрасно розуміємо "Нову Пошту" – їм потрібна аудиторія, але не потрібно прикриватись благими намірами задля задоволення своїх рекламних потреб! За здоровий спосіб життя – питань немає, будь-ласка Дендропарк – свіже повітря – здоров'я!"

Для подальшого розгляду міськрадою петиція повинна набрати 250 голосів.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що 31 серпня та 1 вересня у Полтаві у зв'язку з проведенням напівмарафону зміняться деякі маршрути громадського транспорту.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook