У Полтаві відбувається позачергова сесія міської ради (ТРАНСЛЯЦІЯ)

За засіданні мають затвердити умови договору гарантії Полтавської міськради перед КП "Полтаваелектроавтотранс", а також відшкодування та підтримки проекту ЄБРР

Сьогодні, 16 травня, о 09:00, у Полтаві розпочалось засідання позачергової двадцять третьої сесії міської ради сьомого скликання, повідомляє кореспондент Depo.Полтава.

Ініціаторами позачергового пленарного засідання стали Володимир Корчака та Едуард Волков. На сесії розглянуть лише одне питання порядку денного: "Про договір щодо погашення заборгованості перед територіальною громадою міста Полтави за виконання гарантійних зобов'язань". Депутати мають затвердити умови договору гарантії Полтавської міськради перед КП "Полтаваелектроавтотранс", а також відшкодування та підтримки проекту ЄБРР.

На сесії зареєструвались 32 депутати і секретар Полтавської міськради Олександр Шамота оголосив засідання відкритим.

ФОТО/ Depo.Полтава 

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що 15 травня, з 09:00, у Полтавській міськраді тривали гарячі дискусії щодо підвищення тарифів у громадському транспорті: представники фракції "СДП" погодились проголосувати за збільшення ціни на проїзд до 5 грн, якщо перевізники підпишуть меморандум. Але останні вимагали підняти тарифи до 6 грн.

Заступник мера з питань ЖКГ Олексій Чепурко запропонував головам фракцій і перевізникам сісти за круглий стіл і спробувати знайти компроміс задля вирішення проблеми транспортного колапсу. У засіданні оголосили перерву на 10 хвилин, проте перемовини затягнулись.

Засідання містобудівної комісії продовжили о 16:30. Влада домоглась компромісу: голови всіх фракцій і голова Асоціації перевізників Полтавщини Юрій Лупаєнко підписали меморандум. Після цього комісія погодила підняття тарифів на проїзд у громадському транспорті до 5 грн у маршрутках і 3 грн - у тролейбусах. Секретарю міськради Олександру Шамоті доручили якнайшвидше організувати засідання виконкому, на якому ухвалять рішення щодо нових тарифів. Шамота пообіцяв провести засідання ранком 16 травня, але через проведення в цей день позачергової сесії Полтавської міськради було вирішено зібрати членів виконкому негайно.

Тож вже ввечері середи 15 травня виконавчий комітет Полтавської міськради ухвалив рішення: уміських автобусах, які працюють в звичайному режимі руху, встановлено тариф у розмірі 5 грн за одну поїздку. А комунальному підприємству "Полтаваелектроавтотранс" Полтавської міської ради встановлено тариф на перевезення пасажирів в тролейбусах на рівні 3 грн за одну поїздку.

16 травня Полтавою знову курсують маршрутки: перевізники припинили п'ятиденний страйк і 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава