У Полтаві розпочався суд над кривдниками журналіста Ярослава Журавля

Адвокат обвинувачених наголосив на залученні до справи нових свідків, окрім вже заявлених

13 вересня у Київському райсуді Полтави розпочали розгляд справи щодо побиття полтавського журналіста Ярослава Журавля. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Зміст.

На перше підготовче засідання до судової зали з'явилися сам потерпілий, а також двоє обвинувачених - Антон Пазенко та Мустафа Алоєв. Адвокат Ярослава Журавля, Дмитро Буряк, не був присутній, адже на час розгляду справи задіяний в іншому судовому слуханні.

Адвокат обвинувачених Володимир Гура наголосив на залученні до справи нових свідків, окрім вже заявлених. Суддя Олександр Калько повідомив, що потрібно належним чином підготувати клопотання. Його розглянуть на наступному підготовчому засіданні, яке відбудеться 21 вересня о 9:45.

"Потерпілі бояться публічності. Через третіх осіб вони намагалися "домовитися", це був не Чередніченко. Ми, в свою чергу, будемо доводити справу до кінця в правовій площині. Розгляд затягнеться, я гадаю, на півроку. Вони лише виконавці, а покарати потрібно самих замовників", - пояснив Ярослав Журавель.

Нагадаємо, що 18 травня у Полтаві побили журналіста Ярослава Журавля. Побиття відбулося в офісі полтавського осередку Соціалістичної партії України.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Мітки: #суд