У Полтаві шахраї-псевдокомунальники наживаються на пільговиках

Аферисти обходять оселі полтавців і пропонують за додаткову плату послуги з заміни вікон чи дверей на енергоощадні або ж заміни внутрішньобудинкових мереж тепло- і водопостачання

Працівники "Полтаватеплоенерго" попередили споживачів про те, що у місті активізувались аферисти, які видають себе за працівників підприємства і ошукують довірливих громадян. Про це повідомили у прес-службі "Полтаватеплоенерго", пише Depo.Полтава.

Впродовж останніх днів до "Теплоенерго" надійшло вже декілька звернень з питаннями (більшість з мікрорайону Половки), чи дійсно працівники їх підприємства обходять помешкання житлових будинків, уточнюючи списки пільговиків і пропонуючи за додаткову плату провести роботи з утеплення зовнішніх конструкцій, заміни вікон чи дверей у приміщенні на енергоощадні та заміни внутрішньобудинкових мереж тепло- і водопостачання.

У зв'язку з цим "Полтаватеплоенерго" інформує, що підприємство не займається уточненням списків пільговиків шляхом поквартирного обходу чи опитувань, адже ці дані їм регулярно надає управління соціального захисту населення. А також комунальники не виконують жодних видів робіт, які не належать до сфери виробництва, транспортування і постачання теплової енергії.

Аби не втрапити у пастку аферистів, полтавців просять бути пильними і обов'язково перевіряти документи людей, що представляються працівниками "Полтаватеплоенерго".

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що працівники Сумського відділу поліції розшукали 18-річного молодика, який протягом кількох місяців літа і осені 2018 року "розвів" на гроші декількох жителів України, серед яких двоє полтавців. У серпні зловмисник розмістив в інтернеті інформацію про продаж мотоцикла і швидко знайшов покупця з Полтави, який перерахував на його банківський рахунок 6202 гривні. Але омріяного залізного "коня" 41-річний полтавець так і не отримав, гроші йому теж ніхто не повернув. А у вересні в шахрайську пастку потрапив 31-річний житель Полтави, який зацікавився дорогим годинником. В результаті, покупець втратив 3517 гривень.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава