У Полтаві відновили патріотичні малюнки в "Газетній арці" (ВІДЕО)
Минулорічний розпис сім місяців тому спаплюжили вандали
- Полтава
-
5 липня 2018 10:07
У Полтаві волонтери відновили малюнки на стінах "кривавої арки", про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Громадське ТБ.
Зображення трохи змінили, розповів активіст Андрій Волошин. "Колись на лівій стороні арки квітки та метелики були синього кольору, то тепер вже колір такий, як і на правій стороні, але метеликів вже немає", - зазначив Волошин.
Аби ж малюнки знову не спаплюжили, волонтери знайшли вихід. "Щоб убезпечити від вандалів цей малюнок, ми вирішили покривати його захисним лаком, і сподіваємося, що подібних випадків більше не буде", - додав він.
Крім червоних квітів, стіни арки прикрашають цитати Івана Франка та Кузьми Скрябіна.
Нагадаємо, що наприкінці вересня 2017 року полтавці розмалювали одну стіну, там з'явилися яскраві орнаменти та цитата з вірша "Каменярі" Івана Франка". На інших стінах арки зобразили квіти у патріотичних кольорах та цитату Кузьми Скрябіна, яку обрали самі мешканці будинку по вул. Соборності, 27: "Міняйте світ до кращого. Дбайте про нього, бо ви в ньому живете". Але 28 жовтня невідомі "художники" розмалювали арку зображеннями чоловічих статевих органів, а в ніч на 29 жовтня додали "Лохи тріть!!!" та інші образливі написи.
Нагадаємо, що ця будинкова арка "Газетний ряд" вже стала символом боротьби полтавців проти руйнування архітектурного обличчя Полтави теперішньою владою міста. 5 квітня у Полтаві мирна акція протесту проти незаконної забудови в центрі Полтави біля цієї арки завершилася жорстокою бійкою між учасниками акції і тітушками, найнятими для охорони будівництва. В результаті зіткнень постраждало шестеро активістів, двоє з них з ножовими пораненнями були госпіталізовані в лікарню, де їм зробили операції.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава
Всі новини на одному каналі в Google News
- 20:40Уряд вирішив імпортувати газ і виділив гроші
- 17:36Полтавський депутат не задекларував понад 200 млн у криптовалюті, – Нацполіція
- 23:35Україна отримає 46 млн євро на розвиток міст: хто отримає і куди спрямують
- 20:59Кабмін виділив понад 700 млн грн на ремонт доріг у прифронтових областях
- 20:40Рятувальники ліквідували пожежі, які виникли внаслідок атаки рф на Полтавщині
- 08:19Росіяни атакували нафтогазові об'єкти на Полтавщині
- 17:01"Кривбас" вийшов у лідери чемпіонату України з футболу ВІДЕО ЯСКРАВИХ МОМЕНТІВ ТУРУ ФОТО Відео
- 12:49Інструкції отримав у телеграм-каналі: На кордоні з Молдовою затримали ухилянта з Полтави
- 15:20 Уряд створив Координаційний штаб захисту енергетики: що за структура і для чого
- 23:35У Державній службі зайнятості розповіли, які спеціальності зараз найбільше затребувані
- 21:25 Міненерго фактично у всіх областях вводить відключення світла
- 15:16Мультивітаміни: міфи та реальність Актуально
- 10:35Внаслідок ударів по Полтавщині пошкоджена енергоінфраструктура, знеструмлені 17 тисяч абонентів
- 21:21На Полтавщині двоє ексдиректорів підприємства незаконно видобули води на понад 450 млн грн
- 20:44 В Україні стартував новий епідемічний сезон захворюваності на грип, COVID-19 та інші ГРВІ
- 08:17Окупанти вдарили дронами по залізниці та енергетичному об'єкту на Полтавщині
- 20:34Перша поразка "Шахтаря" і чергова втрата очок "Динамо": середняки підтягнулися до лідерів чемпіонату України з футболу Відео
- 15:28Українцям треба перереєструвати права власності на нерухомість
- 10:02Дефіцит "синіх комірців" і скептичні прогнози великих роботодавців - результати опитування
Сектор

