У Полтаві пропонують встановити на дорогах "лежачі поліцейські"
Відповідна електронна петиція опублікована на сайті міськради
- Полтава
-
14 січня 2019 13:07

14 січня на сайті Полтавської міськради з'явилася електронна петиція до міської влади №289 "Відновити "лежачих поліцейських" у Полтаві", повідомляє Depo.Полтава.
"В зв'язку з вкрай небезпечним станом на дорогах Полтави для пішоходів, почастішавших випадках наїзду на пішоходів автомобілей на великій швидкості, зокрема на пішоходних переходах в місцях великого скупчення людей, біля дитячих закладів та біля зупинок громадського транспорту, неможливістю постійно контролювати безпечну швидкість транспортних засобів до 50 км/год для попередження аварійних ситуацій на дорогах по місту, пропоную: встановити "лежачі поліцейські" у місті Полтава перед пішохідними переходами біля зупинок громадського транспорту, дитячих закладів, закладів освіти та культури, біля парків і скверів, а також в місцях великого скупчення людей", - написала авторка петиції Людмила Матвійчук.
Для подальшого розгляду міськрадою петиція повинна набрати 250 голосів.
Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що 20 листопада 2018 року на сайті Полтавської міськради з'явилася електронна петиція до міської влади, в якій полтавці вимагають від міської влади розривати договори з перевізниками, які не виконують свої обов'язки.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава
Всі новини на одному каналі в Google News
- 23:23Коригував ворожі удари по Полтавщині й Дніпропетровщині: Затримали ще одного інформатора російського гру
- 21:21Кіберполіція Запоріжжя викрила хакера з Полтави, який намайнив понад $4,5 млн на чужих серверах
- 09:20Російські безпілотники пошкодили комунальне підприємство на Полтавщині
- 15:15Полтава без світла: Що сталося
- 20:59Двоє туристок з Полтавщини заблукали у горах на Прикарпатті
- 12:44Троє залізничників на Полтавщині систематично обкрадали вантажні вагони
- 09:58В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні у червні
- 23:29У цьогорічний епідсезон в Україні перехворіло понад 4,5 мільйона людей, майже 200 померли
- 11:55 В Україні через нічну комбіновану атаку рашистів постраждали майже сотня українців
- 15:35Посівна на фініші: Українські аграрії засіяли 94% ярих зернових та зернобобових культур
- 13:18На Полтавщині створюють мобільні блокпости: ловитимуть СЗЧшників
- 09:16Внаслідок масованої атаки на Полтавщину знищене підприємство, - ОВА (ФОТО) ФОТО
- 13:35Юнакам приготуватися: МОН змінило правила вступу у виші
- 12:21У Кременчуці на Полтавщині затримали коригувальницю росіян - планувала удар по адмінбудівлі правоохоронців
- 09:27Ворожі дрони атакували Полтавщину: Спалахнули пожежі, є руйнування ФОТО
- 19:55Полтавчанина, що працював на ворога, взяли під варту
- 22:22Обіцяв шлюб, та натомість видурював гроші: На Полтавщині затри мали іноземця-шахрая
- 08:00 Зоолог Денис Вишневський про "транзитних" ведмедів, гігантських сомів та повернення людей до Чорнобильської зони
- 11:22Xiaomi 14T Pro — технології без компромісів Актуально