У Полтаві вимагають звільнення заступниці мера з гуманітарних питань Бойченко

Посадовицю звинувачують у перевищенні службових повноважень

Сьогодні, 19 червня, на сайті Полтавської міськради з'явилась електронна петиція до міської влади №354 під назвою "Петиція про звільнення заступника міського голови Бойченко Людмили Анатоліївни за перевищення службових повноважень", повідомляє Depo.Полтава.

Автор петиції Кирил Бочаров звинувачує заступницю міського голови з гуманітарних питань Людмилу Бойченко у перевищенні службових повноважень: "Прошу міського голову звільнити Бойченко Людмилу Анатоліївну за перевищення службових повноважень та відсторонити її від праці в будь-якому закладі освіти. Усі необхідні докази будуть представлені міському голові".

В перший же день петиція протягом кількох годин набрала 192 голосів з 250 необхідних для розгляду міськрадою. 

Нагадаємо, 20 вересня 2018 року відбулося третє пленарне засідання позачергової сімнадцятої сесії Полтавської міськради сьомого скликання, під час якого проголосували за нових заступників міського голови. На посаду заступника з питань діяльності і розвитку гуманітарної сфери погодили кандидатуру Людмили Бойченко, яка є креатурою фракції БПП.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що напередодні звільнився за власним бажанням начальник Управління освіти Полтавського міськвиконкому Юрій Матвієнко. Він повідомив, що звільнився з посади за власним бажанням, втім причини не повідомив. За його словами, він мав на це особисті причини. Також екс-посадовець розповів про причини звільнення своїх заступниць: Ірина Надіна звільнилася за власним бажанням, а Наталію Дорохову та Людмилу Акімову скоротили.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава