У Полтаві власник МАФа на зупинці "Героїв-чорнобильців" проігнорував припис про демонтаж

Тепер демонтаж тимчасової торговельної споруди буде виконаний працівниками інспекції по благоустрою, а власнику виставлять рахунок

Вчора, 15 квітня, сплив термін для демонтажу тимчасової торговельної споруди біля зупинки громадського транспорту "Вул. Героїв-чорнобильців", який інспекція по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом Полтави надала власнику ФОП Обломієву Богдану. Втім підприємець проігнорував припис інспекції, повідомляє Depo.Полтава.

Торговельний павільйон для провадження підприємницької діяльності розміщується без відповідних дозвільних документів на землі комунальної власності міста. Тепер його демонтаж буде виконаний працівниками інспекції, а власнику виставлять рахунок.

Нагадаємо, що 30 листопада 2018 року Полтавська міська рада ухвалила рішення про анулювання паспорту прив'язки тимчасової торговельної споруди біля зупинки громадського транспорту "Вул. Героїв-чорнобильців". 3 квітня, на підставі цього рішення, інспекція по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом Полтави оприлюднила припис про демонтаж МАФа.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що 21 березня у Полтаві інспекція по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста демонтувала МАФ на перехресті вулиць 23 Вересня та Івана Мазепи, поблизу зупинки громадського транспорту "23 Вересня".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава