У Полтаві запланували капітальний ремонт трьох бібліотек

Проектом рішення міськвиконкому передбачено ремонт Центральної бібліотеки, а також філіалів № 10 та 12 

На сайті Полтавської міськради оприлюднили проект рішення щодо капітальних ремонтів закладів культури, який мають розглянути на засіданні виконкому, пише Depo.Полтава.

Рішенням передбачено дозволити міській централізованій бібліотечній системі організувати капітальний ремонт приміщень з заміною віконних блоків і дверей відділу комплектування та обробки літератури центральної бібліотеки по вулиці Європейській, 90.

Планують також капітальний ремонт фасаду, вхідної групи, заміну віконних блоків і дверей бібліотеки-філіалу № 12 по провулку Ломаному, 16. Окрім того, хочуть замінити вікна та двері бібліотеки-філіалу № 10 по вулиці Грушевського.

Контроль за виконанням цього рішення доручили заступнику Мамая з питань діяльності виконавчих органів Світлані Тарашевській.

Нагадаємо, у вересні поточного року в Полтаві має розпочатись реконструкція парку "Перемога" , проект якої реалізує "Інститут розвитку міста" за підтримки німецької компанії.

Тотальний ремонт передбачає зміну всього парку на території 12,5 гектар землі. Кошти на роботи виділять порівну – 50 тисяч євро з міського бюджету і стільки ж від німецьких партнерів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава