Влада Полтави назвала страйк перевізників шантажем і тероризмом (ВІДЕО)
Заступник мера Олексій Чепурко розповів, що вже підписав попередження на трьох перевізників по близько 19 маршрутах, а наступним кроком стане розірвання з ними договорів
- Полтава
-
12 грудня 2018 12:15

12 грудня, під час засідання виконкому Полтавської міськради розглянули рішення щодо затвердження коефіцієнту пасажирів-пільговиків новим перевізникам та обговорили сьогоднішній страйк водіїв, який спричинив транспортний колапс у місті, повідомляє кореспондент Depo.Полтава.
Заступник начальника відділу з питань транспортних перевезень та зв'язку Сергій Шпак доповів, що зазначений проект рішення щодо визначення та затвердження коефіцієнта пасажирів-пільговиків дозволить трьом новим перевізникам, з якими було укладено тимчасові договори, виділити кошти за листопад місяць.
Заступник мера з питань ЖКГ Олексій Чепурко зазначив, що члени виконкому затвердять коефіцієнт, що покаже їх принципову позицію та сприяння вирішити проблему, на відміну від перевізників.
"Сьогоднішні дії перевізників підтверджують, що простого рішення даної проблеми немає. Шантаж і тероризм, шляхом якого вони пішли, буде для них малоефективним", - наголосив Чепурко.
Також заступник мера розповів, про те, що вже підписав попередження на трьох перевізників-порушників по близько 19 маршрутах, а наступним кроком стане розірвання з ними договорів.
"Ситуація має завершитись домовленостями і компромісами. Зі сторони влади є налаштованість на вирішення проблеми, проте перевізники адекватних пропозицій не висувають", - додав Чепурко.
Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що 11 грудня, Асоціація перевізників Полтавщини у соцмережах анонсувала про продовження свого страйку та попередила про те, що 12 грудня до 09:00 на дороги не виїде жодна одиниця приватного транспорту. Протестувальники виконали обіцянку і полтавці знову були змушені страждати через протистояння перевізників та влади.
Дістатись вчасно до місця призначення ранком 12 грудня було практично нереально. На зупинках виднілись лише поодинокі маршрутки, які не вирішували проблему транспортного колапсу. Полтавці більше години стояли у чергах на зупинках, а тролейбуси були переповнені вщент.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава
Всі новини на одному каналі в Google News
- 20:31На Полтавщині стався землетрус
- 13:42ТЦК у Полтаві поскаржився на "нездорову частину суспільства", яка допомогла втекти мобілізованим
- 09:41В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в серпні
- 23:53Україна домовилася про обмін 1200 полонених, - Зеленський
- 14:48"Гроші ходять за вчителем": у МОН пояснили, як змінився підхід до підвищення кваліфікації педагогів
- 10:50Пікнік: як правильно спланувати та що врахувати для комфортного відпочинку Актуально
- 11:47Під час нічної атаки постраждала залізнична інфраструктура у двох регіонах, - УЗ
- 11:02На Полтавщині виготовляли косметику та парфуми під марками відомих світових брендів
- 15:50 Нардепи схвалили новий склад Кабміну на чолі зі Свириденко
- 10:43 СБУ затримала пару агенток РФ, що готували теракти у Дніпрі та Полтаві ФОТО
- 11:21В аквапарку на Полтавщині втопилася дитина
- 10:18На Полтавщині вночі працювала ППО, через атаку дронів пошкоджене житло
- 21:26 Пакунок школяра: Батьки першокласників отримуватимуть 5 000 грн допомоги через Дію
- 21:01Родич ТЦКашника з Запоріжжя отримав 1,2 млн грн від дружини загиблого воїна і вимагав ще (ВІДЕО) Відео
- 19:59У МОЗ підказали українцям, як безпечно пережити 30-градусну спеку
- 17:03В Кременчуці внаслідок удару по будівлі ТЦК поранена людина
- 15:48Ворожа атака по Кременчуці: Всі подробиці ФОТО Відео
- 13:31 РФ може й надалі атакувати ТЦК, то - частина планів московії
- 11:03Рашисти вгатили по будівлі ТЦК та СП у Кременчуці